خدمات پس از فروش

شرح خدمات

خرید و اعتماد شما به آرکانو، سرآغاز ارتباطی طولانی خواهد بود. شرکت مبلمان اداری آرکانو به عنوان یکی از معتبرترین شرکت ها در عرصه تولید صندلی و مبلمان اداری در راستای کنترل فرآیندها و فعالیت ها در نظام کیفیت سازمانی خود و همچنین جلب رضایت مشتریان موفق به دریافت نشان استاندارد ملی ایران و دریافت استاندارد CE اتحادیه اروپا گردیده. همانطور که مشخص است واحد خدمات به مشتریان یکی از بخش های حیاتی در صنعت تـولید مبلمان اداری میباشد و مدیریت دراین قسمت ضرورت و نقشی مهم دارد لذا نظارت و ممیزی این سازمان به فرآیندها و فعالیت های فروش، خدمات پس از فروش و گارانتی پشتوانه آسودگی خاطر مشتریان محترم آرکانو در خرید است. بنابراین آرکانو با درک این مهم در بخش خدمات پس از فروش خود اقدم به گردآوردی نیروهای متخصص و کارآمد نموده است.
همچنین آرکانو به تمامی مشتریان محترم خود اعلام می دارد کلیه محصولات تولیدی این شرکت دارای گارانتی معتبر طبق ضوابط و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد. گارانـتی کلیـه محصـولات در کـشور ایـران معتـبر می باشـد. شـروع گارانـتی از زمان صـدور فاکتـور محاسبه خواهد شد. بدیهی است در صـورت فقدان فاکتور، زمان تولید ملاک شروع گارانتی خواهد بود.

 • پیگیری رضایت مندی مشتری با بهره مندی از سیستم CRM.
 • انجام خدمات دمونتاژ و مونتاژ مجدد محصولات در زمان کوتاه در صورت جابجایی محل مشتریان.
 • گارانتی از یکسال تا پنج سال با توجه به نوع محصولات.
 • وارانتی و تامین قطعات.

ارتباط با مشتریان

شرکت مبلمان اداری آرکانو در جهت رعایت حقوق مصرف کنندگان خود و به پشتوانه کارشناسان متعهد و مجرب به روش های زیر اقدام به پاسخگویی در کوتاه ترین زمان نموده است:

بازدید دوره ای: برای سنجش میزان رضایت مندی مشتریان و جهت ارتباط بیشتر با مصرف کنندگان کارشناسان مبلمان اداری آرکانو بصورت دوره ای از پروژه ها بازدید کرده و از صحت کارکرد محصولات اطمینان حاصل می نمایند.

خدمات حضوری: در صورت ثبت درخواست خدمات پس از فروش، کارشناسان در محل حاضر شده و اقدام به رفع نیاز مشتریان می نمایند.

سایت: با توجه به گسترش تکنولوژی و ابزارهای آن، نوع ارتباط نیز دستخوش تغییرات شده است. در این راستا بسیاری از شرکت های پیشگام همچون ما از این امکانات در جهت سهولت در تعامل با مصرف کنندگان بهره گرفته و امکان ثبت درخواست خدمات را از طریق سایت میسر نموده است. مصرف کنندگان می توانند از طریق تماس با پشتیبانی آرکانو، درخواست خود را ثبت نمایند تا کارشناسان آرکانو در کمترین زمان ممکن اقدام به ارایه خدمات نمایند.

موارد زیر شامل ضمانت نمیگردد:

 1. روکش صندلی و ورقهای MDF در صورت خط افتادن.
 2. هرگونه خرابی ناشی از وارد نمودن ضربات شدید و خرابی های ناشی از حمل و نقل.
 3. آسیبهای ناشی از تماس اشیای گرم، آتش و نور مستقیم.
 4. صدمات ناشی از تماس با اشیای برنده.
 5. تعمیر یا باز و بسته شدن محصول توسط افراد متفرقه و خارج از نظارت واحد خدمات پس از فروش.
 6. استفاده مداوم از محصولات در سطح ناهموار.
 7. بروز حوادث مترقبه از قبیل سیل ، زلزله و… .
 8. مخدوش بودن شماره سریال محصولات.
 9. عدم تطبیق شماره مندرج در کارت ضمانت با شماره سریال محصول.
 10. ریزش آب و مایعات رو صفحات MDF.

هنوز پرسشی در ذهن خود دارید؟

روش‌های ارتباط با ما