سوالات متداول

پرتکرارترین پرسش‌ها

نحوه انتخاب محصول در سايت آرکانو به چه صورت است؟

جهت مشاهده و بررسی محصولات در سایت باید منوی محصولات و نوع محصول مورد نظر در نوار ابزار بالای سایت انتخاب گردد. در این حالت تصاویر محصولات هر بخش به همراه کد محصول و قیمت آن نمایش داده می شود .

شرایط گارانتی محصولات به چه صورت است؟

تمامی محصولات شرکت به استثنای روکش محصولات که مشمول گارانتی نبوده و جک که دارای 1 سال گارانتی می باشد؛ از تاریخ تولید به مدت 3 سال دارای گارانتی مطابق با شرایط مندرج در برگه ی گارانتی می باشند.

آيا صندلي هاي آرکانو با رنگ ها و روکش هايي غيراز نمونه هاي موجود در کاتالوگ توليد مي شود؟

بله، با تاييد روکش توسط واحد کنترل کيفيت آرکانو امکان توليد مبلمان آرکانو با روکش مورد نظر مشتري وجود دارد است.

آيا سرويس محصولات در محل مورد نظر مشتري صورت مي پذيرد؟

در محدوده شهر تهران سرويس در محل مورد نظر مشتري صورت مي پذيرد. خارج از محدوده شهر تهران با هماهنگي سازمان خدمات پس از فروش اقدامات لازم انجام مي شود. در شهرستان ها با تماس با نزديک ترين نمايندگي فروش، خدمات پس از فروش ارائه مي گردد.

نحوه ی دریافت خدمات پس از فروش به چه صورت است؟

راهکار اول: مراجعه به سایت شرکت، ورود به منوی خدمات پس از فروش و ثبت درخواست؛ در این صورت خدمات درخواستی ثبت و طی 2 روز کاری تکنسین به محل مشتری مراجعه می نماید.

راهکار دوم: تماس تلفنی با شماره تماس خدمات ما؛ در این صورت خدمات درخواستی ثبت و طی 2 روز کاری تکنسین به محل مشتری مراجعه می نماید.

آيا صندلي هاي کپي برداري شده با مارک هاي مشابه تحت پوشش خدمات پس از فروش آرکانو مي باشند؟

خير، صندلي هاي کپي برداري شده با نام هاي مشابه، هيچ گونه ارتباطي با آرکانو ندارند. سرويس و خدمات پس از فروش فقط به محصولات آرکانو تعلق مي گيرد.

شرایط گارانتی روکش صندلی به چه صورت است؟

درخواست مشتری در خصوص مشکلات روکش توسط واحد خدمات پس از فروش بررسی شده و در صورت تشخیص این که ایراد بوجود آمده از سوی شرکت باشد، شامل گارانتی خواهد شد. در غیر این صورت پرداخت هزینه تعویض روکش به عهده ی مشتری خواهد بود.

تعمیرات روکش صندلی به چه صورت انجام می شود؟

پس از ثبت درخواست مشتری، همکاران خدمات پس از فروش در محل مشتری حاضر شده و پس از بررسی کامل، اعلام هزینه و بر اساس تاییدیه هزینه توسط مشتری، صندلی جهت تعویض روکش به محل کارخانه منتقل خواهد شد.

جواب یا پرسش خود را پیدا نکردید؟

روش‌های ارتباط با ما